Hakkımızda

 

Postamarket.com Hoş Geldiniz,

Posta Market  Gaziantep 'in yerel alış veriş sitesi olarak faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur.

 ‘’ Ulusaldan Yerel' e ‘’sloganıyla çıktığımız bu yolda kendimizi tanıtalım

Amacımız ;

Yüzlerce klasik E-Ticaret siteleri gibi binlerce ürünü sitemize ekleyip, amacımız bizlerin dahi görmediği ürünleri sizlere satmak değil, belirli periyodlarda kalitesinden ve fiyatından emin olduğumuz ürünleri depomuza getirerek E-ticaret sayfamızda sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Güvencemız ;

E-Ticaret mağdurlarını birçok defa medyadan izlemiş veya okumuşsunuz dur peki bize nasıl ve neden güvenebilirsiniz?

Çünkü ;

·       Biz önden Kredi Kartı ile veya Nakit ödeme istemiyoruz.

·       Beğenmiş olduğunuz ürünü anlaşmalı kurye kapınıza kadar getiriyor ödemeyi kapıda ister kart ile ister nakit olarak yapıyorsunuz.

·       Birçok mağduriyet kargo ve kurye den paketi teslim aldıktan sonra iyimser bir tablo ile siz elma istediniz ama armut geldi ve paketi açtıktan sonra geri iade edemiyorsunuz sonrasın da sinir bozucu bir süreç ve sonuç genellikle mağduriyet.

·       Biz anlaşmalı kuryemiz aracılığı ile Kapıda kontrolü gönderiyoruz beğenmezseniz ürünü teslim almayabiliyor ve hemen iade edebilme garantisi veriyoruz.

Hedefimiz  ;

Hiçbir E-Ticaret sitesinde olmayan Talep Et butonu ile istemiş olduğunuz her hangi bir ürünü ekibimiz gelen talep sayısını göz önünde bulundurup yurtiçi veya yurtdışından toplu alım imkanı ile en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktır.

Bizi lütfen takip edin.